"Kılıçdaroğlu'nun sahte belgelerle yaptığı iftiralar ile Zarrab davası, ortak bir iftira kampanyasıdır." diyen Özkan, bir tiyatro oynandığını, davadan ne çıkarsa çıksın Türkiye'nin yanlış yapmadığını söyledi.

AK Parti MKYK Üyesi, Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan, Kılıçdaroğlu'nun iddiaları ve ABD'deki Hakan Atilla'nın sanık, Reza Zarrab'ın tanık olduğu davaya ilişkin açıklamalarda bulundu. "Türkiye ve Türk siyaseti adına utanç verici bir tablo ile karşı karşıyayız" diyen Özkan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun sahte belgelerle yaptığı iftiralar ile Zarrab davası, ortak bir aklın ürünü olan iftira kampanyalarıdır. Ana muhalefetin genel başkanı bir yandan; Sayın Cumhurbaşkanımızı, yakınlarını ve ailesini karalayan iftira kampanyası başlatırken; diğer yandan da Zarrab Amerika'da baskı ile itirafçı haline geldi. Eş zamanlı şekilde bir tiyatro sergileniyor. Zarrab davası aynı tiyatronun ikinci perdesi. İkisinin hedefi de liderimiz Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde büyüyen güçlü Türkiye'nin önünü kapatarak, istikrarsız, kontrol edilebilir bir ülke haline getirmek." dedi.

"Kaset komplosuyla genel başkan olan, 'Türkiye güvenli ülke değil, ülkemize gelmeyin' diyen, Can Dündar konusunda Batı ile aynı dili konuşan, Suriye konusunda Esed'i savunan, terör örgütü FETÖ başta olmak üzere terör lobisinin ürettiği gündemlerin savunucusu haline gelmiş Kılıçdaroğlu, kukla bir liderdir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ise, Türk milletinin kalbinde, sevgi ve saygı kazanmış Türkiye'nin gelmiş geçmiş en büyük siyasi liderlerinden birisidir. Aziz milletimiz kimin ne olduğunu pekala biliyor." diyen Milletvekili Özkan; "Demokratik yollarla başarı sağlayamayanlar, bu kirli iftiralarla, çamur siyasetiyle netice almak istiyorlar. 2019'a kadar bakalım daha ne iftiralar atacaklar. Bu karalama kampanyalarıyla seçimlerde başarı elde edeceklerini zannedenler derin bir hezimetle karşılaşacaklardır." ifadelerini kullandı.