Milliyetçi Hareket Partisi Merkezefendi İlçe Başkanı Av. Yurdahan Özhan teşkilatı ve Merkezefendi Belediyesi MHP Meclis Üyesi Leman Kalkan ile birlikte Cihan Balkan ve ailesini Hacıeyüplü mahallesindeki evinde ziyaret etti.

‘2019’da Merkezefendi MHP’nin Olacak’

Ziyaret esnasında açıklamalarda bulunan MHP Merkezefendi İlçe Başkanı Av. Yurdahan Özhan,'' Mİlliyetçi Hareket Partisi olarak 2019 seçimlerinde Merkezefendi Belediyesini MHP'ye kazandırmak adına çalışmalarımız devam ediyor. Devamlılığı gelecek olan mahalle ziyaretlerimizin ilkini Hacıeyüplü Mahallesinde Cihan Balkan kardeşimizin malikanesine ziyarette bulunduk. İnşallah Hacıeyüplü mahallemizde başladığımız bu yol bize 2019 seçimlerine kadar tüm kitleye ulaşmaya ve MHP'yi başarıya taşımak  için bir başlangıç olur" ifadelerini kullandı.

 "Hep Birlikte Koşturacağız"

 MHP'nin her zaman bir aile olduğunu söyleyen Özhan," Bugün bizleri yalnız bırakmayan Merkezefendi Belediyesi Meclis Üyesi Leman Kalkan hanımada teşekkür ediyorum. MHP bir ailedir. Biz bu aile ile 2019 seçimlerinde yerel ve genelde başarı için hep birlikte koşacağız ve inanıyoruz ki bu çalışma ile başarı bizlere gelecektir''şeklinde konuştu. Cihan Balkan da ziyaretten sonra yaptığı konuşmada, teşkilat ziyaretinden dolayı teşekkür ederek MHP'nin Türk siyaseti ve geleceği için her zaman ülkenin temel taşı olmaya devam edeceğini söyledi.