Çameli Ak Parti'de Kongre Sonrası yeni oluşan yönetim kurulu üyeleri ve Çameli Ak Parti İlçe Başkanı Tanju Gököz'ü tebrik eden Özkan "Bizim temel gayemiz ilk günden beri ülkemizde taş üstüne taş koymak ve yaşadığımız bölgelerdeki vatandaşlarımızın refah seviyesini yükseltmek olmuştur. Bu bakımdan üzerimize düşen her konuyu çözüme kavuşturmayı kendimize asli bir vazife olarak görüyoruz." dedi.

Şimdiye kadar kendi imkanlarımızla silah üretme ve geliştirme çalışmalarında belli bir seviyeye gelmemiş olsaydık, gerek içerdeki gerekse dışarıdaki operasyonlarda bu denli başarılı olamayacaktık. Geçmiş siyasi dönemlere baktığımızda, bir top bir tüfek almak için ne kapılar aşındırıldığını görüyorduk. Şimdi kendi silahımızda, kendi Siha'mızla, kendi helikopterimizle mücadele ediyor, kendimizi savunabiliyoruz. Türkiye asla eski Türkiye değildir, ve de eski Türkiye olmayacaktır. Bunu herkes bilmelidir."diye belirtti.

Zeytin Dalı Operasyonunun başladığı ciddiyet ve hassasiyetle devam ettiğini vurgulayan Özkan; "Şehitlerimiz acısı yüreğimizi yaksa da, bu operasyonları yapmak zaruriyet olmuştur Ve sınırlarımız temizleninceye kadar da bu mücadele devam edecektir.

Sınırlarımızdan gelen saldırıları görüyorsunuz. Bugün bu teröristleri buradan süpürmez isek, gelecekte yaşanacak sıkıntı ve problemler kat kat büyüyecektir. Oradaki yara kanser haline dönüşecektir. Şehit olan kardeşlerimizin aileleri bizim başımızın tacıdır. Bu ülke, İstiklalini ve İstikbalini, şehitlerinin, gazilerinin dökmüş oldukları kanla kazanmış bir ülkedir" dedi. İlçe Teşkilatı sonrası İlçe'de birtakım ziyaretler gerçekleştirdikten sonra Ak Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan İlçe'den ayrıldı.